Řízení na okruhu
Řízení na okruhu

Vydejte ze sebe vše na okruhu pro motorky

První jednostopé vozidlo se objevilo v roce 1869. Tento motocykl byl ještě ke všemu poháněn parou. Motocykl, který byl poháněn benzínem, spatřil světlo světa v roce 1885, avšak jeho výrobce je o motorky vůbec nezajímal, chtěl pouze vyzkoušet svůj motor. Od tohoto roku se vývoj motocyklů značně zrychlil až k dnešním možnostem. Mnoho lidí má motorky rádo, avšak k jejich řízení se z nějakého důvodu nedostali. Někteří mají strach z provozu na silnicích, a proto je řízení motorky vzdají úplně. Pokud i vy patříte mezi tuto skupinu, zapomeňte na strach z okolních lidí a vydejte se na okruh. Okruhy jsou také vhodné pro milovníky rychlé jízdy. Můžete si tak vyzkoušet pocity jezdců před samotným startem.
 
Čeká na Vás nejen jízda na vybraném motocyklu a okruh, který budete mít jen pro sebe, ale také adrenalin a pocit volnosti. Než nastartujete motorku a vyrazíte kupředu po závodním okruhu, musíte absolvovat krátké školení instruktora, který Vás provede celým zážitkem, vysvětlí Vám ovládání motorky a přidá několik bezpečnostních rad. Poté, než se vydáte vstříc adrenalinu a rychlé jízdě, si projedete pár kol s instruktorem. Na místě si můžete zapůjčit kombinézu a veškeré vybavení, pokud jej nevlastníte. Jste připraveni na jízdu Vašeho života?
bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné psychicky
68%
zručnost
81%
dovednosti
80%
pro dospělé
100%
pro muže
100%
pro děti
0%
pro seniory
20%
zkušenosti
80%
strach
66%
pocit moci
84%
štěstí
95%
zábavnost
97%
nadšení
93%
náročné fyzicky
58%

Bonifác "Boniik" Zelený
pro muže 100%
pro dospělé 100%
dovednosti 80%
zručnost 79%
náročné psychicky 68%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.