Harley
Harley

Harley - světoznámá značka motorek

Harley-Davidson je americký výrobce motorek a motorkářského vybavení. Motorky této značky jsou vyráběna od roku 1903 a patří mezi oblíbenou a kvalitní značku motorek. První motor Harley-Davidson byl vyroben v roce 1902 a od té doby je jeho vlastnosti zlepšovaly. Díky tomuto motoru také vznikla tato společnost. O rok později byl vyroben první motocykl této značky a po něm další dva. V roce 1917 utrpěla firma značnou změnu. Společnost se začala přestavovat na vojenskou výrobu. V roce 1929 tuto společnost postihla velká krize, která se po další čtyři roky prohlubuje. V roce 1947 se na trhu objevuje černá kožená bunda se zipy, což získalo firmě zpátky publicitu. Dnes patří tato značka mezi jednu z nejvyhledávanějších značek motorek.

Nyní máte i Vy jedinečnou možnost je projet na tomto stroji. Zažijte absolutní svobodu a pocit volnosti. Abyste ovšem mohli využít tohoto zážitku, musíte vlastnit řidičské oprávnění skupiny A bez omezení. Doporučeny jsou také již nějaké zkušenosti s většími motocykly. Pokud nemáte vlastní oblečení na motorku, můžete si jej půjčit na místě. Nezapomeňte si s sebou přivést spolujezdce, který tento zážitek může prožít s Vámi. Tak popadněte helmu a vyrazte na svou první cestu s motocyklem značky Harley.

bezmocnost
pocit moci
mrazení
štěstí
zábavnost
nadšení
strach
vzrušení
nespoutanost
radost
časově náročné
náročné psychicky
adrenalin
relaxace
náročné fyzicky
sebepoznání
vědomosti
dovednosti
zručnost
rozhled
zkušenosti
pro páry
pro dospělé
pro děti
pro muže
pro ženy
pro seniory
náročné fyzicky
26%
časově náročné
37%
sebepoznání
55%
pro dospělé
100%
pro muže
100%
relaxace
76%
rozhled
77%
pro ženy
35%
štěstí
74%
zábavnost
75%
zkušenosti
82%

Matěj Fuchs
pro muže 100%
pro dospělé 100%
sebepoznání 55%
časově náročné 26%
náročné fyzicky 20%

V každé kultuře existuje určitá forma terapeutické masáže; popisy mnoha metod, které jsou používány dodnes, známe z nejstarších zapsaných lékařských textů. Čínský rukopis z roku 2700 před naším letopočtem doporučuje každé ráno provádět automasáž „proti nachlazení.